כותרת
> C;
1/1
טכנולוגיה ותקשורת

הזמנת דיו בזול עד הבית

משגב | פורטל משגב טכנולוגיה ותקשורתפורסם: 28.02.20 , 09:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בתחילת שנות ה-90 של המאה הקודמת, כאשר המחשב האישי חדר לשוק, היינו עדים לשלוש סוגי טכנולוגיה עיקרית להדפסה דיגיטאלית מדפסת הסיכות הישנה והלא יעילה, הזרקת דיו ולייזר. מבין שלושת הטכנולוגיה המוזכרות, טכנולוגיית הדפסה בסיכות ננטשה בשל האיכות הירודה של ההדפסה וכן, החיסכון הרב של הדיו במדפסת, מה שלבטח לא השתלם ליצרניות הדיו בעולם. רבות מהחברות הבינו עד מהרה שהן בשל התחרות הרבה בין חברות הדיו והצריכה שלו, הדרך הטובה ביותר להרוויח היא מייצור דיו למדפסות. היום הטכנולוגיה השתכללה וניתן למצוא חנויות מקוונות ברשת שמהן ניתן להזמין באופן מאובטח דיו או טונר למדפסת כאשר הזמנת דיו בזול עד הבית הינה יעילה וזולה כך שהיא חוסכת בשני משאבים עיקריים ונחוצים – זמן וכסף.

גם טכנולוגיית הדפסת הדיו השתנתה והשתכללה עם השנים, בעוד שטכנולוגיית הלייזר נשארה יקרה יחסית, אך מצד שני, העלייה של היכולות והאיכויות במיוחד בדיו הצבעוני או באופציה של מילוי דיו אשר הורידה את מחיר הדיו ולכן רכישת דיו למדפסת HP, היום הפכה לזולה יותר.ישנו פתרון זול כמו דיו חלופי תואם למדפסת שהיא מותג, כאשר האיכות של הדיו, משתווה באיכות למוצר המקורי.

כמה עקרונות חשובים בשימוש במדפסות HP אשר יגרמו לחיסכון בדיו

ראשית חברת HP מעניקה טיפים חשובים לשימוש נכון בטונר ובדיו, על מנת למנוע ייבוש של ראשי ההדפסה. שימו לב לאיכות ההדפסה, כשר קיבלתם התרעה על כך שהדיו עומד להסתיים. העצה היא לעולם לא להמתין עד לטיפה האחרונה של הדיו בראש המדפסת היות וראש ההדפסה בתוך המדפסת חשוף לאוויר ויכול להתייבש. במידה והדיו הסתיים עד לטיפה האחרונה, השאריות מתייבשות וחוסמות את המעבר לדיו החדש כאשר תבצעו רכישת דיו למדפסת HP.

היום, הזמנת דיו למדפסת HP מומלצת באמצעות האינטרנט בגלל שבעת הרכישה באמצעות האינטרנט ניתן למצוא את הטונר או ראש הדיו במחיר זול יותר, מה שיגרום לחיסכון של רכישת דיו למדפסת HP. גם מבחינת חיסכון בזמן, בדלק בהתרוצצויות לחנות הדיו ולמציאת חניה, גם ייחסכו מכם. פער התיווך והוצאות על חנות הדיו תיחסכנה מכם, באמצעות הזמנת ראש דיו או טונר מחנות מקוונת וראש הדיו או הטונר, יגיע עד לפתח ביתכם או לפתח החברה או בית העסק שלכם. מלבד כל היתרונות, תינתן אחריות היצרן על ראש הדיו או הטונר.

התאמת ראש הדיו למדפסת HP

בגלל שישנן מדפסו רבות של HP בדגמים שונים, יש להזמין בעת רכישת דיו למדפסת HP, את ראש הדיו לפי הדגם המדויק. הדיו הנפוץ ביותר, הוא דיו שחור, אבל ישנם מגוון של צבעים נוספים כמו" אדום, כחול וצהוב, כשר צבעים אלה, משמשים אותנו להדגשה, סימון או עיטור. מצד שני, קיימים תחליפים שהם אינם מקוריים שהם זולים מראשי הדיו המקוריים. ההחלפה הינה די פשוטה. בכל מדפסת יש הוראות החלפה ומומלץ להחזיק במלאי של ראשי דיו במידה ואתם עובדים הרבה עם המדפסת במסגרת עבודתכם.

כאשר אתם מתארגנים מראש עם ראשי דיו של מדפסת HP, ראשי הדיו סגורים הרמטית ואורך חייהם רב יותר. העלות נוחה לכל כיס. העלויות יהיו נמוכות יותר. שיקולים נוספים בחירת מדפסת HP, הם מהירות העבודה של המדפסת. רכישה נכונה, תבטיח כי ניתן יהיה למצוא בקלות ראשי דיו למדפסת HP מהדגם שרכשתם, גם כאשר הייצור של המדפסת יופסק, ניתן יהיה למצוא ראשי דיו ספציפיים לדגם שלכם. לפני ההזמנה, יש לדייק בדגם המדפסת, על מנת לרכוש את מחסנית הדיו המתאימה.

צילום מתוך PIXABAY