כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

הצצה לפרויקטים החדשים בכרמיאל

משגב | פורטל משגב נדל"ן וכלכלהפורסם: 05.10.21 , 09:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

העיר כרמיאל ממוקמת באחד המקומות הגיאוגרפיים היפים ביותר בישראל וזו הסיבה שרבים מתושביה מעוניינים להמשיך ולהתגורר בה. זוגות צעירים מעוניינים לרכוש בה את דירתם הראשונה ומשפרי דיור מחפשים דירה גדולה יותר שתתאים למשפחתם שגדלה.

הנראות של פרויקט טרסה

פרויקט טרסה נבנה על צלע הר כרמי תוך ניצול הטרסות הטבעיות של ההר. זוהי הסיבה שהתכנון הייחודי של מיזם זה כולל כשלושים מבנים שבכל אחד מהם יש בממוצע שבע דירות בלבד בגבהים שונים, כל קומה היא באחת הטרסות של ההר.

אפשר לרכוש במתחם החדש דירות גן שכוללות כמה חדרים וחצר גדולה או לחלופין דירות פנטהאוז שכוללות מרפסת רחבת ידיים. לאור המיקום היוצא דופן, הדיירים החדשים ייהנו מהנוף המרהיב של הרי הגליל התחתון, כרמיאל או גוש שגב וזאת בהתאם למיקום ולכיווני האוויר מהדירה שבחרו לקנות.

במתחם החדש בשכונת רמת נבון ייבנו 222 יחידות דיור בשלל אופציות תכנוניות, בגדלים שונים של דירות החל בדירות קטנות ועד דירות בנות חדרים רבים, גינות, מרפסות ועוד.

החשיבה החדשה בתחום הדיור

טרסה - פרויקט מגורים יוקרתי בכרמיאל הוא התשובה האולטימטיבית לנושא בחירה של דירת מגורים אידאלית לכל משפחה. מגפת הקורונה הובילה את הישראלים לחשיבה שונה בתחום המגורים ולאור הסגרים והבידודים משפחות רבות הבינו שהן זקוקות למרחבים ולכן משפרי דיור רבים מעוניינים לרכוש דירת גן או לחלופין דירת פנטהאוז גדולה שבה אפשר לשבת במרפסת ולהתאוורר וגם ליהנות מהצמחייה שאפשר לגדל במרפסות הגדולות.

דירות נהדרות עבור זוגות צעירים

רכישה של דירה במסגרת ההגרלה של מחיר למשתכן היא במקרים רבים האופציה היחידה של זוגות צעירים או רווקים שאינם נשואים לקנות דירה. המחיר הזול והתנאים הטובים, מסייעים להם לרכוש דירה משלהם בתנאים מועדפים.

רובם מצליחים לגייס את ההון הראשוני ולאחר מכן נוטלים משכנתא, כדי להעביר את התשלומים שנותרו לחברה הקבלנית.

יזם בעל רזומה עשיר

רכישה של דירה אינה עניין של מה בכך, מדובר בסיכוי לדירה, אך גם בסיכון אם תהיה תקלה בפרויקט.

זו הסיבה שתושבי כרמיאל והסביבה בוחרים לרכוש דירה בשכונה החדשה כיוון שהיזם שבונה את כל המבנים הללו הוא בעל רקע עשיר, רזומה ומוניטין רב שנים. הבנייה של חברה זו מאופיינת בסטנדרטים גבוהים וקיימת הקפדה רבה על איכות התכנון, בנייה על פי התקנים והתנהלות נעימה מול קהל הלקוחות.

בין היתרונות הרבים של השכונה החדשה אפשר למנות את העובדה שקיימים כבישי גישה נוחים מהצירים המרכזיים אל המתחם החדש, בליבה של השכונה יוקם פארק גדול שיהיה הריאה הירוקה עבור כל תושבי סביבת המגורים החדשה. התכנון הייחודי של השטח הירוק יוסיף רבות ליופייה של השכונה החדשה ולאיכות החיים של תושביה. אלו הסיבות שלקוחות רבים כבר חתמו על חוזים לרכישת דירה.