כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

חבר טוב הוא חבר שעוזר לעבור דירה

משגב | פורטל משגב נדל"ן וכלכלהפורסם: 22.12.20 , 14:25ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: hutterstockצילום תמונות: hutterstock

יש לכם חברים טובים שאוהבים אתכם באמת? אם כך אין סיבה שלא יראו לכם כמה הם אוהבים אתכם בדיוק, במעבר הדירה הבא שלכם

אם אתם נמצאים לפני מעבר דירה ויש לכם כמה חברים טובים באמת, זה הזמן לבחון עד כמה רצינית החברות שלכם. על הדרך, תוכלו ליהנות ממעבר דירה קל, נעים וחסכוני מאי פעם. החברים הקרובים יכולים לעזור לכם לעבור דירה בשלל דרכים אך חשוב לזכור שמדובר בטובה לא קטנה כלל וכלל. לכן קחו בחשבון שבבוא היום, אתם אלו שתצטרכו להחזיר טובה. אז בואו נצא לדרך כי הזמן קצר והמלאכה מרובה.

מתי בפעם האחרונה הפקתם מסיבת אריזות?

אריזת הדירה היא בין המשימות המתישות, המסורבלות והמאתגרות ביותר בכל פרויקט של מעבר דירה. אך האמת היא שאריזת הדירה עשויה להיות גם פעילות מהנה ביותר, כל עוד מקפידים להכניס כמה חברים טובים לתמונה. כל שעליכם לעשות זה להזמין את החברים שלכם למסיבת אריזות: הצטיידו מראש במספיק ארגזים, סרט דביק וטושים עבים ובנוסף בכמה מגשי פיצה ובקבוקי בירה קרים.

לא זו בלבד שהחברים הקרובים יוכלו למנוע מכם להתעכב בשל גלי נוסטלגיה שיציפו אתכם כל אימת שתצטרכו לארוז פריט בעל ערך סנטימנטלי אלא שכל התהליך יתקדם בקצב מהיר מאי פעם. באחריות.

למה לשלם לחברת הובלות כשאפשר פשוט לפדות טובות?

כל חברת הובלות בחיפה או חברת הובלות בקריות שמכבדת עת עצמה, תוכל לספק לכם שירותי נגרות במקרה שיהיה צורך לפרק רהיט גדול ולהרכיב אותו בדירה החדשה. חשוב רק להדגיש כי ברוב המקרים תצטרכו לשלם עבור השירות סכום שיכול להגיע ל-200 שקלים לפריט. אם יש לכם במקרה חבר עם ידיים טובות, עומדת לכם האפשרות להזמין אותו לדירה הנוכחית זמן קצר לפני המעבר על מנת שיוכל לעזור לכם לפרק את הרהיט ולארוז אותו לקראת ההובלה. חשוב רק שלא לשכוח לבקש מהחבר גם לעזור לכם להרכיב את הרהיט בדירה החדשה, כדי שלא תתקעו עם רהיט מפורק ללא שום יכולת להרכיב אותו...

חברים טובים יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים

אם יש לכם חברים בריונים עם זרועות חסונות, קוביות בבטן והרבה מאוד מרץ (וקצת זמן פנוי כמובן), דעו כי יש לכם אפשרות לחסוך יותר כסף ממה שנדמה לכם. נכון להיום ניתן למצוא בנקל חברת הובלה בחיפה שתסכים להשכיר לכם משאית ונהג בלבד. את כל השאר, תוכלו לעשות בעצמכם, בשיתוף פעולה עם החברים הקרובים. גם במקרה הזה, במקום לשלם מאות ואף אלפי שקלים לאיזו חברת הובלות בחיפה, תצטרכו בסך הכול לספק כמה פיצות, מגשי סושי או המבורגרים לחברים החסונים.

מסיבת פריקה בדירה החדשה

יש שיאמרו שפריקת הארגזים בדירה החדשה, היא אתגר לא פחות גדול מאריזת הארגזים בדירה הנוכחית. לכן בדיוק כפי שניתן להיעזר בחברים במסגרת האריזה, כך גם אפשר להיעזר בחברים בזמן הפריקה וארגון הדירה החדשה. במקרה הזה, במקום שארגון הדירה יימשך כמה ימים או אפילו שבועות, תוכלו להשלים את המשימה ביום אחד בלבד. בהצלחה!

תמונה: hutterstock