כותרת
> C;
1/1

מגי אימון אישי ועסקיטלפון: 072-3925275

עצור רגע את מרוץ החיים!
בצע חשיבה תחילה, חשוב איפה אתה רוצה להיות בעתיד,

הגדר את החזון והיעדים שלך והתחל להתאמן.

לאתר שלי: http://www.magicoach.co.il/

מגי בן יהודה - מאמנת בכירה - ניסיון של 12 שנים באימון עסקי ואישי.

  • אימון אישי
  • אימון לזוגיות
  • אימון לילדים ונוער
  • אימון עסקי

לאחר 10 שנות קבע בתפקידים שונים ו 15 שנים של ניהול עסק עצמאי בן כ- 35 עובדים החלטתי לחפש שינוי שיהווה את המהות לשמה אני שואפת בחיים.
אל האימון נחשפתי במהלך לימודי התואר השני ומיד הבנתי שזהו ייעודי בחיים. התחלתי את לימודי האימון בבית הספר לאימון של ICU ושם למדתי אימון בסיסי ומתקדם וכן הכשרה לאימון לעסקים.

לאחר מכן עברתי הכשרות שונות באימון, החל מאימון להעצמה, אימון לזוגיות ואימון למבוגרים, ילדים ובני נוער בעלי ADHD.

כמו כן הוכשרתי כסופרווייזר למאמנים (וזאת לאחר כ-7 שנים של אימונים מסוגים שונים)

אני מביאה אל האימון את הניסיון האישי שלי הן מבחינה אקדמית והן מתוך תהליכי הניהול והתובנות שלי בחיי היום יום. בחזון שלי באימון אני שואפת לראות אנשים קשובים יותר, אנשים המאמינים בעצמם וביכולתם בעלי דימוי עצמי מנצח, אנשים אשר ממצים את הפוטנציאל הטמון בהם.

אני משלבת באימון עבודה עם NLP (שבה הוכשרתי כ –(NLP Practitioner ועבודה עם קלפי השלכה תוך עזרה בבניית תהליכים שונים כמו ניהול זמן, כישורי חיים ,טיפול בדחיינות, אסטרטגיות למידה ועוד.

כיום 12 שנים בתוך האימון אני מאמנת אנשים שונים בתחומים רבים החל מאימונים להעצמה אישית, מאמנת זוגות ברגעי משבר, מאמנת סטודנטים המעוניינים למצוא את הדרך הנכונה ללמידה תוך הבנה של מה שחשוב בחיים.

וכן מאמנת בני נוער רבים בתהליכי למידה ובניית מסגרת תומכת לעתידם.

אני מנחה סדנאות רבות בתחום העצמה לבני נוער וכן למבוגרים. אני מרגישה כיום כי זהו המקום בחיי בו אני מרגישה שהמקצוע הוא הייעוד האמיתי שלי ונהנית מהעשייה בו.