כותרת
> C;
1/1

מכתבי תודהטלפון: 072-3925275

הנדון: מכתב תודה והערכה

במהלך חודש ספטמבר 2011, בגיל 35 וחודשיים, החלטתי לפנות למגי, מאמנת אישית, לצורך
העצמה אישית.
במהלך האימון, מגי עזרה לי להבין כי ההעצמה האישית, שאותה אני מחפש, תחל בשינוי תעסוקתי.
תחילה, חשבתי על תחום מסוים, אבל עם הזמן הבנתי שהוא לא הדבר האמיתי.
לאחר ניתוח מעמיק של אישיותי והמשימות שביצעתי, מגי עזרה לי לגלות שכולי קורן אור ושמחה כשאני עוסק בהדרכה / בחינוך והוראה.
כמו-כן, האימון הציג באופן חד משמעי כי אני חפץ ללמוד לימודים אקדמאים.
ואכן, לאחר כשלושה חודשים, בגיל 35 וחמישה חודשים, קיבלתי החלטה אישית ומשותפת עם רעייתי להירשם ללימודי חינוך והוראה באחת המכללות בצפון, כך שאני מגשים שתי מטרות:
האחת לימודים אקדמאים והשנייה עיסוק עתידי בחינוך והוראה.
בימים אלה, אני לומד במכינה "30 פלוס" ובעל הישגים מרשימים מאוד.
תחושת הסיפוק והמיצוי אדירים !
ברצוני להודות למגי בן יהודה על העזרה, ההכוונה, הייעוץ, התמיכה והליווי הצמוד עד היום, אשר האירו אור על כל תחומי החיים שלי.
 

 

רציתי להגיד לך תודה, אבל רק "תודה" לא תביע את מה שאני מרגישה. הגעתי אלייך במצב די מיואש, רציתי רק לברוח מהכל ומכולם, לא להתמודד עם עוד קשיים והתלבטויות, רק להיעלם. הייתי בטוחה שאני לא שווה כלום, שלא מעריכים אותי ושאני מתוסבכת.
לאט לאט גרמת לחומות ליפול, לאמת להיאמר, לתסכולים לצאת ולמה שאני חושבת ולמי שאני באמת- לצאת לאור. גרמת לי לראות מעבר למה שאחרים חושבים עלי, לראות מה אני חושבת על עצמי ומשם לצמוח, משם לראות את שירן האחרת: שלמה עם עצמה, הולכת למצות את חייה, להנות מהם, לדבוק בפילוסופיית החיים שלה מבלי לחשוב שזה לא נכון, כי אין לא נכון. להיות אותנטית, אופטימית ושמחה.
היום במרחק זמן מסויים אני יכולה לומר בפה מלא שעזרת לי להשתנות, עזרת לי לאהוב, לסלוח, להבין ולהרפות- מכולם בכלל ומעצמי בפרט. אני כבר לא רק השופטת הכי חמורה של עצמי, אלא גם חברה טובה של עצמי, שיכולה (אולי לראשונה בחייה) לראות שהיא יפה, באמת יפה! . עזרת לי להבין שעל חלומות לא מוותרים, שכולם יכולים להגיד לי מה לדעתם נכון עבורי, אך אני הקובעת על חיי ולא הם. עזרת לי לקבל קצת יותר את המשפחה שלי, לעשות הפרדות בין בעיותיי לבעיותיהם של אחרים ולא לשייך אותם אלי.
יש לי שאיפות, יש לי חלומות, אני כבר לא מפחדת.
היום אני במקום יותר טוב בחיי, גם פיזית וגם נפשית. אמנם אני עובדת על עצמי כל יום, כי גם אחרי שהאימון מסתיים צריך להמשיך את העבודה ולהגיע לגבהים חדשים, הישגים חדשים והנאות חיים גדולות אף יותר, אבל אני חזקה יותר. הבנתי שאני מעזה, שאני מחליטה, שאני בוחרת את עקרונותיי וזונחת הרגלים רעים, אני אמיצה ומנצחת!
אז.. רק המילה "תודה" לא תביע את מלוא הערכתי ואהבתי אלייך. נתת לי ועודך נותנת (גם לאחר תום האימון) כל כך הרבה חום ואהבה, אכפתיות, חוסר שיפוט וקבלה מלאה שאותם אני מאחלת לכל אדם באשר הוא.
אני ממליצה בחום, כי פשוט אין עלייך!
תודה רבה עם המוווון אהבה
שירן
 

• היי מגי, אני לי, חברה טובה מאד של ש.. אחרי שראיתי את ש. היום, בין איחולי המזל הטוב, השונים הרגשתי שאני חייבת לומר לך - "וואו!".
אני מכירה את ש. כבר 6 שנים, מאז התוודענו אחת לשניה בשנה א' במכללה.
ידעתי וראיתי שחל בה שינוי אדיר בעקבות השיחות איתך, אבל היום ממש הבנתי את זה . הסתכלתי מהצד, על האישה הצעירה המדהימה הזו, בזמן שדברה עם קרובי משפחה וחברים/ות שהתקשרו לאחל, ופשוט "התאהבתי מחדש"! זו ללא ספק מישהי אחרת, בטוחה בעצמה, יודעת מה היא שווה (המון) ואת הדברים שהיא יכולה להעניק לאחרים.
ואת כל זה לומר בחיוך ובטחון. זמן מה אחרי שהיא התחילה את האימון אצלך, קבלתי את ההחלטה לגשת בעצמי. היום, כשהיא דברה על האיפור ועל כמה שזה עושה לה טוב לעשות.לאחרים טוב בזכות זה, ידעתי שמדובר כבר במישהי אחרת,
שלפני יותר משנה לא היתה מסוגלת לומר זאת על עצמה, ולשמוע את את זה ממישהו אחר היה מביא למבט ציני של "תעשי לי טובה!".
לשמוע אותה מדברת ומאמינה שיש אנשים שאוהבים אותה כל כך, בזכות ובגלל מי שהיא.. ואת המילים שאמרה לך "החזרת אותי לחיים", דעי שאין לזה מחיר מבחינתי!.
אחרי שאחותי הגדולה נפטרה וסבתי (מצד אימא) היתה מאושפזת ונפטרה כחודשיים לאחר אחותי, הרגשתי שאני בעצמי נשאבת למטה,
וש., שהשינוי והתפיסה לחיים התחילו להראות בה, סימנים הצליחה להוציא אותי מזה. אז במובן מסויים, אני צריכה לומר גם לך תודה .
בקיצור, הרגשתי היום שאני חייבת לומר לך שעשית עבודה מדהימה; עם החברה והאדם המדהים הזה שאני גאה לומר שהיא כמו אחות בשבילי.
שיהיה לך שבוע נעים וחמים.
לי.....