כותרת
> C;
1/1
חדשות משגב

רן אופן חנות שלישית ברקפת.

משגב | פורטל משגב חדשות משגבפורסם: 15.06.20 , 16:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: Ritvo photographyצילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY

ביום שבת השבוע במזג אוויר קייצי ובריחוק חברתי נפתחה חנות השלישית של רן אופן בישוב רקפת. בעקבות החנות הראשונה שנפתחה ע"י רן גפן ב-2004 בשבי ציון, שנמצאת בתחומי מועצה אזורית מטה אשר. לאור ההצלחה והדרישה ב 2011 הוקמה חנות נוספת במעיליה עם החבר והשותף רון בוטליר שאתו הם גם פתח את החנות השלישית ברקפת .מעל מאה איש הגיעו לחנות המרשימה ברקפת בה אופניים מקצועיות למתחילים מגיל שנתיים ועד בכלל. אופניי שטח, אופני כביש , אביזרים: קסדות, ביגוד, תוספי תזונה, נעלי רכיבה ואחרים .

בחנות האופניים החדשה ברקפת תוכלו למצוא

של מותגיי האופניים המובילים, KTM, GAINT , אופני הרים Black Goat אופני קרוס קאנטרי ושטח שהורכבו בקפידה מחלקים מעולים .

שאלתי את רן : לא מפחיד אותך לפתוח חנות נוספת דווקא עכשיו בזמן הקורנה שעתיד לא ברור כל כך...?

"חנות זה לא משהו שפותחים לפי עונה , או מצב רוח. חנות זה משהו שמאמינים בו לטווח הארוך. אנו מאמינים במקום , וביכולות שלנו לתת את השרות וההסבר הטוב ביותר ללקוח. שיקבל תמורה והנאה ברכיבה על אופניו.

השוני בין חניות רן אופן וחנויות רשת שהעובדים בה הם רוכבים בעלי ניסיון בשטח וגם בסדנא ולכן הם יכולים לתת את השרות מניסיונם האישי הם מקצוענים לכל דבר ועניין."

גיא זעירה ינהל את החנות ברקפת לאחר שצבר 4 שנים של ניסיון בחנויות הדגל . גיא החל לתקן אופנים בגיל תעיר כאשר בגיל 17 החל לעבוד אצל רן והתמקצע בתיקון ותחזוקת אופניים . רן מספר:" הוא התגלה כרציני , מקצועי וכרוכב מבין את השטח היטב".

החנות הוקמה בישוב הקהלתי רקפת שהוא אחד מ30 ישובים המשתייכים למועצה אזורית משגב אשר תומכת בענף האופניים שנים ,שכנה של כרמיאל . בשנים האחרונות הפכה התחרות במשגב לתחרות אופני ההרים XCO המובילה בישראל שהיא גם תחרות בינלאומית. מסלולים מאתגרים המותאמים לכל הרמות ולכל הגילאים הנבנים ומתחדשים מידי שנה בצוותא עם אחד היערות הקסומים מהווים אטרקציה לכל מי שאוהב להתחרות על אופני הרים. בשנה שעברה התקיימה תחרות ההינדורו הראשונה משוגה ו 200 רוכבים הגיעו לקחת חלק בתחרות . דבר שיצר פסטיבל של אופניים שמח , שמשך הרבה צופים ומתעניינים רבים בענף האופניים. אזור משגב הוא הוא אחד הטובים לרכיבת הרים ומושך הרבה רוכבים בכל ימות השנה עקב האקלים הנוח והנעים. באופני שטח ובאופני כביש. גדולי הרכובים יצאו ממועצה האזורית משגב כמו כמו רוכבים טובים ואפילו מקצוענים כמו: האחים גולדשטיין, האחים זלצמן ,ועוד רבים וטובים.

במועצה האזורית משגב גילו את הפוטנציאל של האזור ואם תכנס לאתר של המועצה תמצא "מאתגרים את ספורט הסיבולת" .

בקבוצה פועלים רוכבים בכל הגילאים, רוכבי כביש והרים, תחרותיים וכאלו שבאים רק בשביל הכיף מאפשרת לכל אחד ואחת מגיל 7 ועד 70, להגשים את האהבה לספורט, הם מציעים פעילות מגוונת ועשירה, ברכיבה על אופניים מקבלים ערכים של חברות וזהות קבוצתית ובונים אישיות טובה יותר.