כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

3 טיפים לבחירת שואב אבק לבית

משגב | פורטל משגב סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 20.02.22 , 11:21ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

נמאס לכם שהבית כל פעם מתמלא אבק? לא משנה איפה אתם גרים וכמה אתם מנקים, תמיד האבק והלכלוך ימצאו דרך להיכנס. זה בולט במיוחד כאשר יש לכם רצפות בהירות או פרקט ולכן, גם סוג המרצפות שלכם ישפיע על תדירות הניקיון. שואב אבק אלחוטי יכול להפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים, יש לכם מגוון רחב של בחירה בין שואבי אבק אלחוטיים שפועלים באופן ידני או באופן אוטומטי.

מה זה שואב אבק אלחוטי?

שואב אבק אלחוטי הוא שואב אשר מתאים לניקיון במקום בו אין נקודת חשמל. שואב אבק זה יכול גם להתאים למקרים בהם אתם לא רוצים להימנע מלחבר את החשמל כל פעם ולנתק כאשר הכבל כבר מגיע לסופו. שואבי אבק אלחוטיים פועלים על ידי סוללה נטענת. יש שני סוגים נפוצים של שואבי אבק אלחוטיים, שואב אבק ידני ועומד. שואב אבק ידני הוא השואב הקלאסי שאתם מכירים, יחידה אחת שבאמצעות לחיצה השואב יונק את כל האבק. בדרך כלל שואבים אלו יתאימו לפעולות נקודתיות, למעט מקרים בהם אנחנו בוחרים בשואב חזק אשר מתאים גם לשטיחים, ספות וכן הלאה. שואב אבק עומד הוא שואב אבק בעל יכולות ניקוי עוצמתיות יותר והוא גם מאוד גמיש בפעולה שלו. שואב אבק עומד הינו פופולרי יותר בקרב הרוכשים.

3 טיפים לרכישה חכמה של שואב אבק לבית

  1. סוללה - אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק כאשר אתם בוחרים שואב אבק אלחוטי הוא שני דברים בנוגע לסוללה. הדבר הראשון הוא, כמה זמן יוכל השואב לעבוד ללא טעינה? שואבים מקצועיים יוכלו לעבוד בין שעה לשלוש שעות, לעיתים גם יותר. יש שואבי אבק אשר יכולים לעבוד כחצי שעה ולעיתים כאשר מדובר על חיקוי זול, גם פחות. מלבד לכך, חשוב לבדוק מהו משך זמן הטעינה הנדרש עד לסוללה מלאה.

  1. צורת אחסון - יש לכם אפשרות לבחור בין שקית אחסון ובין מיכל אחסון. כאשר מדובר על שקית אחסון מדובר על תהליך די פשוט, אבל הוא דורש תחזוקה והוצאה קבועה עבור השקיות שהן רב

  1. עוצמה - חשוב לוודא מהי עוצמת היניקה של השואב, זהו נתון מאוד משמעותי שישפיע על יעילות הניקיון. שימו לב איך השואב מתפקד על משטחים יבשים לעומת משטחים רטובים. שימו לב שאתם בוחרים שואב אבק שיתאים לכם, לתנאים שבהם אתם מנקים. העוצמה משפיעה על עוצמת היניקה ולכן, אם יש לכם שטיחים לדוגמא, חשוב לבחור בעוצמה גבוהה. ועוד נתון אחד חשוב הוא לבחור בשואב אבק שיהיה נוח לכם, אחד שאתם לא צריכים להתכופף כדי להשתמש בו.

קרדיט תמונה Depositphotos