כותרת
> C;
1/1

TOP - טופ מכירות ושיווקטלפון: 054-2281193


הסיפור שלי מתחיל מגיל צעיר , 
מאז ומתמיד ידעתי שאהיה עצמאית, יזמית בנשמה, תמיד היו לי הרבה רעיונות, התעניינתי בבעלי עסקים והקשבתי כמה שיותר. 
 
בגיל צעיר , ליתר דיוק 20 התחלתי את דרכי בחברת תיירות כזאת שמרוויחים תגמול ממכירות ומהכנסת אנשים נוספים לחברה, באותו זמן הייתי סטודנטית, הבטיחו לי חלום ורוד וזה לגמרי קרץ לי. 
מהר מאוד הבנתי ששם אני לא אגשים את החלומות והשאיפות שלי והמשכתי בתור סטודנטית לאדריכלוף נוף, משיכה לביניינים ונוף מאז הילדות וכמובן המשכתי להיות שכירה כדי לפרנס את עצמי בזמן הלימודים. 
 
בגיל 23 סיימתי את הלימודים וחזרתי חזרה לעיר שבה גדלתי, כרמיאל, התגלגלתי לעבודה בחנות של גופי תאורה והייתי אחראית מחלקת השיווק, קבעתי פגישה עם בחורה מקסימה מפורטל מקומי למטרת פרסום, וכאן הכל התחיל, 
היא הכירה לי את עולם השיווק הדיגטלי, הייתה בינינו כימיה מדהימה, היא ישר לקחה אותי לעבוד אצלה וחזרנו חזרה למקום שאני לא רוצה להיות שכירה אלא עצמאית ומהר מאוד הפכתי להיות הזכיינית של הפורטל והקמנו אותו בעיר נוספת! 
 
חווית הפרסום, השיווק הדיגטלי לא הפסיקה לקסום לי והחלטתי לקחת את זה צעד נוסף. 
לקחתי קורסים בתחום, קורסי פייסבוק, קורסי שיווק, קורסי ניהול ואפילו ייעוץ עסקי.
זה כמובן לא הספיק לי, לא הגעתי עדיין לעצמאות, להיות זכיין זה סוג של שכיר בלי ביטחון כלכלי והבנתי שאני לא רוצה להיות במקום הזה אלא רוצה להיות עצמאית.
 
המשכתי ללמוד, עבדתי עם חברות גדולות, התפתחתי בתחום המכירות והשיווק, צברתי ניסיון של 5 שנים והחלטתי שהגיע הזמן להיות עצמאית ולהגשים את החזון - לעזור לעסקים קטנים להפוך לגדולים! 
 
אז היום אני איירין שוורצגלס, עצמאית, נותנת שירותי מכירות ושיווק במיקור חוץ משלב בניית התוכנית האסטראטגית, ביצוע הפעולות ועד לסגירת העסקאות.