כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

ותיקים ונהנים באילת

משגב | פורטל משגב טיולים ותיירותפורסם: 11.03.16 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
140 ותיקים ממשגב נפשו באילת בארגון עמותת "מרחבים"
לראשונה במשגב חברה עמותת "מרחבים" לפרויקט "ותיקים ונהנים" וארגנה לתושבי משגב הוותיקים נופש פעיל  באילת, כולל הסעות הלוך וחזור ממשגב .ירדו לנפוש באילת 140 ותיקים בשני מחזורים של 4 ימים כל אחד. העיר אילת הייתה  מוצפת בהמוני ותיקים מכל רחבי הארץ, וחבקה אותם בחום ובאהבה.
הנופש היה פעיל ומגוון וכלל בדרך ביקורים בעין יהב ובנאות סמדר, שהייה במלון "הכול כלול", מופעים איכותיים עם חווה אלברשטיין, אודיה קורן, ששי קשת ויונה אליאן, הרצאות של אנשי התקשורת אור הלר וגיא פלג, ריקודי עם סדנאות ועוד. האולמות היו צרים מלהכיל והנפש גם היא... חוויה מיוחדת נוספת הייתה השיט בספינה עם ריקודים לצלילי הבוזוקי ומופע מדהים על המים - WOW SPLASH.
מעבר לתכנים ולבילויים, מספרים החברים שנפשו כי תחושת הביחד, החברותא, ההיכרות בין תושבים מהיישובים השונים והבילוי המשותף הם שהעצימו את הנופש ומלאו את המשתתפים באנרגיות ובשמחה.
את הנופש ליוו במחזור הראשון אדוה נמרוד ואסתר שמאלי ובמחזור השני חנה דביר ודרור ראוך.
מרשמי המשתתפים:
רותי פרדס:  "זה היה מקסים מכל הבחינות. הגיוון ורמת המופעים הגבוהה. הנימוס העדין וההיענות בחיוך של כל אחד ואחת מהמארגנים...הנפש התעשרה לה בחוויה איכותית!" 
אבי אשור: "רוצים להודות לכולכם על 4 ימים של כיף והנאות בטיולנו אתכם לאילת. הארגון המקצועי והמושלם, תוכנית הטיול המיוחדת לכל אורך הטיול הפכו את הטיול הזה לטיול מהנה שנזכור אותו עוד הרבה זמן".
אולי יעניין אותך גם