כותרת
> C;
1/1
ספורט

עצמון – אלופת ליגת קיץ "ספורט סקילס" לנערים בכדורסל ביישובים 2016

משגב | פורטל משגב ספורטפורסם: 29.09.16 , 16:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 

במוצ״ש 25.9.16 נערך ביעד משחק הגמר של ליגת היישובים לנערים בכדורסל ביישובים עונת 2016. לגמר הגיעו יעד ועצמון. יעד הגיעו בסגל מלא בעוד עצמון הגיעו כ-6 שחקנים בלבד.
עצמון פתחו את המשחק עם הרבה ביטחון ועלו ל-6-0 מהיר. הקהל עודד את הקבוצה הביתית שחסרה את המאמן יובל ויטבון, וסלים של פלג אברהם עוז ותומר חכם צימקו ל 10-4 לעצמון
ברבע השני יעד נגסו בהפרש עם חדירות לסל וסחיטת עברות, אופק לוי קבר שלשה שנתנה לעצמון יתרון 6 נק׳  ואמיר ירושלמי הקשה על הגבוהים של יעד תחת הסלים 23-17 לעצמון
במחצית השנייה, לא הצליחו שחקני יעד להביא לידי ביטוי את היכולת שלהם מכל העונה. שתי שלשות של אור אברהם עוז בתחילת הרבע הרביעי צימקו  ל36-32 אבל סלים קלים של אמיר ירושלמי וקור רוח של אורי אונגר מקו העונשין קבעו את תוצאת המשחק 50-34 לעצמון.
בסיום המשחק התקיים טקס שבו הוענקו גביעי הוקרה לעמרי ציפרפל מנהל הליגה ולעופר אביטל שופט המשחק.
כמו כן הוענק פרס MVP הליגה לאופק לוי מעצמון.
 
בלטו בעצמון:
אופק לוי 14 נק', 11 רב', 2 אס'
אורי אונגר 17 נק', 8 רב', 3 אס'
אמיר ירושלמי 12 נק', 13 רב', 4 חט', 4 אב'
 
בלטו ביעד:
תומר חכם 8 נק'
אור אברהם עוז 9 נק'
פלג אברהם עוז 4 נק', 10 רב 
 
דודי שבי מנכ״ל "ספורט סקילס״: אני רוצה להודות לרכזי הקבוצות על הארגון של הקבוצות לאורך הקיץ. המטרה העיקרית של הליגה היא יצירת קשר ושיתוף פעולה בחודשי הקיץ בין הנערים ביישובים דרך משחק הכדורסל. יעד כיבדו את ההפסד בספורטיביות והקבוצה מעצמון שניצחה בנויה ממרקם קבוצתי מיוחד שנבנה לאורך השנים כדי להגיע למגרש ללא קהל ביתי ולנצח את יעד שלא הפסידה השנה!  זהו הישג שמלמד על גאוות יחידה ועל לכידות, כזו שרואים רק ביישובים״.