כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

מעבר דירה: 5 טיפים שלחלוטין יקלו עליכם

משגב | פורטל משגב סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 24.07.17 , 11:22ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


מעבר דירה הוא הזדמנות מצוינת להיפטר מציוד ישן, לעשות סדר במסמכים ולחסוך בהוצאות מול חברות התקשורת. אבל איך זה קשור להובלה ומה צריך לעשות בשביל להקל על המשפחה? הנה המדריך המלא
כל מי שעבר דירה לפחות פעם אחת בחיים יודע שמדובר במשימה מורכבת, מאתגרת, מתישה ולעיתים גם יקרה. מצד שני, אין ממש דרך להימנע ממנה לחלוטין וצריך לזכור שבסופו של דבר מדובר בניסיון לשפר את איכות החיים. השאלה היחידה היא איך עוברים דירה בקלות ומה אפשר לעשות כדי למנוע עוגמת נפש מהמשפחה.
הנה למשל 5 טיפים שיכולים לסייע באופן מיידי לפני, במהלך ואחרי המעבר:
1. בחרו חברת הובלות מקצועית
השלב הראשון בתהליך מעבר דירה הוא בחירת חברת הובלות. אל תנסו לחסוך באמצעות ביצוע המעבר בעצמכם ואל תתפשרו על חברה בלי ניסיון. קבלו כמה שיותר המלצות על חברות מקומיות וודאו שיש להן פוליסת ביטוח בתוקף על הציוד האישי שלכם. בנוסף, יש לוודא שהחברה מכירה את כתובת הדירה הקיימת ואת הכתובת החדשה. אל תשאירו כלום לרגע האחרון כדי שלא תצטרכו להתמודד עם הפתעות.
2. תאמו שירותי אריזה
חברת הובלות מקצועית יכולה לספק לכם שירותי אריזה בעלות משתלמת. השירות כולל בדרך כלל אספקה של ארגזים, קרטונים וציוד אריזה והוא יחסוך לכם זמן יקר. במקום לסבול מכאבי גב ולקחת חופש מהעבודה, תוכלו להגיע הביתה כאשר כל הציוד כבר ארוז ומוכן לעלות על המשאית.
3. השתמשו בשירותי חברות התקשורת
הדברים הקטנים עושים הבדל גדול במעבר דירה ולכן אתם צריכים לדאוג לתיאום נוח של שירותי התקשורת. אפשר למשל להשתמש בשירות YES לשם מעבר דירה ולעשות זאת באופן יעיל ומאובטח. רק צריך להזדהות באתר החברה אמצעות SMS או שם משתמש וסיסמא, להזין את פרטי הכתובת החדשה ולבחור את מועד הגעת הטכנאי.
4. היפטרו מחפצים ומסמכים ישנים
המעבר הוא ההזדמנות שלכם להיפטר מכל הציוד שמתחבא בחלק האחורי של הארון ומכל המסמכים שצברתם לאורך השנים. זה לא רק יחסוך לכם כסף על ההובלה, אלא גם ימנע חוסר סדר וארגון בבית החדש. היפטרו מכל המסמכים על ידי העברה שלהם לגריסה ומיחזור ותרמו בגדים ישנים שאתם לא משתמשים בהם. כך תוכלו גם לעשות מצווה ולהפוך אנשים אחרים למאושרים.
5. הכינו את המשפחה לקראת המעבר
הורים לילדים חייבים להבין שהם מושפעים באופן שונה מהמעבר. מקום חדש פוגע בתחושת הביטחון והיציבות של הילדים, מערער להם את השגרה ובסופו של דבר עלול להשפיע לרעה על כל התא המשפחתי. הפתרון בהקשר הזה הוא להכין את המשפחה לקראת המעבר ואפשר לעשות זאת בקלות באמצעות שיחות אישיות. כדאי לקחת את הילדים לשיחה ולהבין מה הציפיות שלהם עוד לפני שמתאמים הובלה ותאריך.