כותרת
> C;
1/1
התפתחות אישית

מודעות עצמית - בסיס איתן

משגב | פורטל משגב התפתחות אישיתפורסם: 05.01.14 , 09:21ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

דרכים רבות לו לאד

דרכים רבות לו לאדם בחיפוש אחר ההגשמה, האושר הנכסף, השקט הנפשי .... ואכן אינספור אפשרויות קיימות היום בעולם הרוחניות אשר בהחלט מאפשרות, סוג של שקט, תחושת שמחה
ואפילו תחושת חיות מחוייכת ומעודדת, האם זה השינוי הנכסף? האם לעולמי עד?
מהו הדבר אשר ישרת את האדם לאורך זמן ויהפוך לו לאורח חיים? מהו "הקסם" שיעשה את השינוי, יחדיר את קרני האור אל תוכנו ולעולם לא יאפשר יותר לחושך לחדור שוב לשם?
זוהי מודעות עצמית, מודעות הינה בסיס ומפתח לכל התנהלות בחיינו בהיבט האישי, המשפחתי, החברתי או המקצועי, זה הדבר!  זוהי האחריות שרוב האנשים נמנעים מלקחת, רוב האנשים מתעלמים ממנה, פוחדים להביט בה, לשנות, לפתח ולבחור צד ובאמת לחיות אותו.
לא נוכל להגשים את עצמנו, אם לא נלמד מי אנחנו, אם לא נהיה מוכנים לקחת אחריות על כך
לא נהיה הורים טובים, אם הקשר שלנו עם הורינו רעוע, או אם הילד שבתוכנו הוא ההורה לילדינו.
לא נוכל להיות חברים טובים אם קיים קונפליקט ביחסים בינינו לבין עצמנו, אם האגו מנהל אותנו.
לא נוכל להיות אנשי מכירות טובים, אם אנחנו לא מאמינים בעצמנו ואם אנחנו לא בחוויית נתינה.
לא נוכל לפתוח עסק , אם לא יהיה לנו ביטחון עצמי,אם לא נאמין שמגיע לנו הגשמה והצלחה.
לא נהיה מנהלים טובים , אם לא נחווה העצמה אישית,לא נוכל לאפשר לעובדינו להתפתח ולכוון גבוה  אם אנחנו עצמנו לא הגענו לשם, אי אפשר לבקש את  מה שאתה לא יודע.
לכן על אף שניתנו לנו כלים, קראנו ספרים, עברנו סדנאות, למדנו באוניברסיטאות, חווינו חוויות, לא ניתן להגיע להגשמה עצמית, כל שהיא בכל תחום בחיינו, אם לא למדנו לדעת את עצמנו.
שימו לב לכוכבי טלויזיה, מפורסמים ועשירים ככל שיהיו, מדוע הם מתרסקים ? לכאורה לא חסר להם כלום וראו.... איך לאט עם השנים נפתח פער גדול בין מי שהם באמת לבין איך שהעולם תופס אותם , הגוף שלהם חווה פרסום,עושר,הנאה ,גדולה.. אבל האישיות לא השתנתה, אף אחד לא באמת שם לב , אם היא התפתחה יחד  עם התהילה או שהיא נשארה מאחור, קטנה ומפוחדת ... משתדלת לעמוד בקצב עד שהיא מתעייפת ומתרסקת .... מה היה קורה עם יחד עם התהילה היתה גם עבודה פנימית, צמיחה אישית, מודעות עצמית, הכל אז היה נראה אחרת עומד על בסיס איתן.
מודעות היא ידע שקיים בתוכנו, חינם אין כסף היא שלנו, רק הביטו בה, הקשיבו לה!
אורית סגל - מאמנת מוסמכת ובעלת ניסיון רב שנים בתחום המודעות העצמית. 050-5939090

אולי יעניין אותך גם