כותרת
> C;
1/1
מבזקי חדשות

רצח בכפר בענה, מעצר החשוד בן 16 תושב הכפר - נגרר לנסיון לירי על שוטרים

משגב | פורטל משגב מבזקי חדשותפורסם: 22.06.14 , 08:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
עדכון אחרון יום חמישי 19.6.14
בהמשך לאירוע חשד לרצח בכפר בענה, בעקבות פעילות חקירה ומודיעין של תחנת כרמיאל הגיעו צוות יס"ם אורגן לביתו של אחד המעורבים ברצח, כשדפקו על דלת הכניסה החשוד כבן 16 יצא לעברם עם אקדח שלוף במטרה לאיים על השוטרים השוטרים שחשו בסכנה ירו באויר והשתלטו על הקטין ועל האקדח, אין נפגעים, החשוד מועבר בדקות אלו לחקירה בתחנה, צפויים מעצרים נוספים, סגן מפקד התחנה, רפ"ק שיח' אמג'ד שיבח את פעולות השוטרים וציין כי השוטרים פעלו בנחישות וסיימו את האירוע ללא נפגעים בנפש וציין כי אנו נגלה אפס סובלנות כלפי מי שיתקוף אנשי ציבור המבצעים עבודתם כחוק וכפי שציינתי צפויים מעצרים נוספים.
בהמשך למעצר אחד החשודים במעורבות ברצח (16) שבוצע ע"י "יחידת יס"ם אורגן כרמיאל" , החשוד יועבר לחקירת חוקרי היחידה המרכזית שבמחוז הצפוני.
סגן השר לשירותי דת הרב אלי בן דהן בביקורו בישיבת ההסדר הגולן בחיספין היום: "הקהילה הבינלאומית לאט לאט מתפכחת ומתחילה להתנער מממשלת ה"אחדות" הפלסטינית. כשם שכל ריסוס גרפיטי זוכה לגינויים חריפים, אנו מצפים מהעולם להפעיל את כל לחצו על מנת למוטט את אירגון הטרור חמאס שאחראי לחטיפת שלושת ילדינו. יהודים ברחבי העולם, עסוקים בתפילות ובתחינות לרבונו של עולם להשבת ילדינו בריאים ושלמים, דבר המראה על חוסנו ואחדותו של עם ישראל. אני קורא לכם להמשיך ללמוד ולהתפלל להצלחתם ולהשבתם של החטופים".
בתחקור ראשוני שנערך עולה כי שוטרי יס"מ אורגן כרמיאל פעלו בצורה מקצועית ומהירה, מפקד המחוז הצפוני ניצב זוהר דביר שוחח הערב עם סגן מפקד תחנת כרמיאל וציין: "שיבחתי את עבודת השוטרים וציינתי כי השוטרים פעלו באופן נחוש תוך חתירה למגע והפגנת מקצועיות ומידתיות בעת התגובה".
אולי יעניין אותך גם
מחוז הצפון מביע צער וכאב על נפילתם של טייסי חיל האוויר סא"ל ארז שחייני וסר"ן חן פוגל בעת פעילות מבצעית
תאונת אופנוע בכביש 784 משורשים לכרמיאל
ההנחיות לסגר בחגים, כפי שפרסם משרד הבריאות
חלק מכפפת גומי שהושארה בזירת אירוע הובילה בתום חקירה מקצועית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, למעצרו של גבר בן 26, שהתפרץ לבית מגורים בעיר מעלות- תרשיחא, וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים
שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר בן 33 תושב רמלה בחשד לביצוע עבירות מין, לרבות אינוס קטינה כבת 15 הלוקה בתסמונת דאון במרחב הוירטואלי.
משטרת ישראל ממשיכה בהערכות המיוחדת לאחר סיום שלב ארוע ההדלקות המסורתיות במירון בהתאם לתקנות לשעת חירום לחג ל"ג בעומר.
נזק כבד למבנה מזכירות בית הספר בגילון
המשטרה פענחה את תיק הרצח של אבי ציצואשוילי ז"ל בנהריה
דליפת אמוניה במפעל בקיבוץ לוחמי הגטאות