כותרת
> C;
1/1
מבזקי חדשות

נעצרו 3 תושבי דיר אל אסד שסחרו בסמים מסוכנים מסוגים שונים

משגב | פורטל משגב מבזקי חדשותפורסם: 02.04.18 , 17:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
דוברות המשטרה (צפון):
 
במבצע יזום של שוטרי משטרת ישראל נעצרו 3 תושבי דיר אל אסד שסחרו בסמים מסוכנים מסוגים שונים(גראס, חשיש ואקסטזי) ואתמול הוגשו נגדם כתבי אישום ובקשות למעצרם עד תום ההליכים .
 
במהלך החודשים האחרונים בתחנת המשטרה במג'ד אל כרום התנהלה חקירה סמויה כנגד תחנת סמים מסוכנים אשר פעלה בעיקר מבית עסק לממכר נרגילות בבעלותו של הנאשם חאלד סנעאללה בן ה-23. 
 
במסגרת  החקירה עלה כי הנאשם הפעיל 2 בלדרים גם הם תושבי הכפר שסחרו עבורו בסמים מסוכנים האחד בן 19 והשני קטין בן 17. 
 
הנאשמים נהגו למכור את הסמים המסוכנים לכל דורש בעיקר לתושבי הכפרים  בסביבה כאשר הלקוחות היו מגיעים לבית העסק של הנאשם או לביתו או לבתיהם של הבלדרים והכל בתיאום טלפוני  
 
בתאריך ה-21.3.18 ניתן האות ועשרות שוטרים ביצעו  חיפושים בבתיהם של הנאשמים  בחדרו של הקטין נתפס גם מטען חבלה וחבלנים הוזנקו למקום לנטרל את המטען מפני סכנה. 
 
בנוסף נתפס כסף מזומן  ושני רכבים פרטים אשר המשטרה ביקשה לחלט במסגרת הכתב אישום.
 
כנגד חאלד סנעאללה הוגשה בקשה למעצרו עד תום ההליכים יחד עם כתב אישום המכיל 28 אישומים בגין סחר בסמים מסוכנים וקשירת קשר לביצוע פשע בבית משפט השלום בעכו כנגד הבלדר השני אמיר טאהא בן 19 הוגשה גם בקשה למעצרו עד תום ההליכים בבית משפט השלום בעכו יחד עם כתב אישום המכיל 8 אישומים בגין סחר בסמים מסוכנים וכנגד הקטין הוגשה גם בקשה למעצרו עד תום ההליכים יחד עם כתב אישום המכיל 9 אישומים בין היתר סחר בסמים,החזקת מטען חבלה והתעללות בכלב בבית המשפט לנוער בחיפה.
 
שוטרי משטרת ישראל יפעלו בכל המישורים, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותם במסגרת מאמציהם לסיכול יצור והפצת סמים המהווים סכנה כוללת לשלום הציבור. ופעמים רבות הסמים הללו אף מוצאים את דרכם לבני הנוער ובמקרים מסוימים מהווים עבורם מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים, התמכרות וחבירה לגורמים עבריינים.
 
מצ"ב תמונות  של מטען החבלה שנתפס והסמים המסוכנים:  קרדיט דוברות המשטרה
אולי יעניין אותך גם
מחוז הצפון מביע צער וכאב על נפילתם של טייסי חיל האוויר סא"ל ארז שחייני וסר"ן חן פוגל בעת פעילות מבצעית
דוברות המשטרה (צפון)
תאונת אופנוע בכביש 784 משורשים לכרמיאל
דוברות המשטרה (צפון)
ההנחיות לסגר בחגים, כפי שפרסם משרד הבריאות
דוברות המשטרה (צפון)
חלק מכפפת גומי שהושארה בזירת אירוע הובילה בתום חקירה מקצועית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, למעצרו של גבר בן 26, שהתפרץ לבית מגורים בעיר מעלות- תרשיחא, וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים
דוברות המשטרה (צפון)
שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר בן 33 תושב רמלה בחשד לביצוע עבירות מין, לרבות אינוס קטינה כבת 15 הלוקה בתסמונת דאון במרחב הוירטואלי.
דוברות המשטרה (צפון)
משטרת ישראל ממשיכה בהערכות המיוחדת לאחר סיום שלב ארוע ההדלקות המסורתיות במירון בהתאם לתקנות לשעת חירום לחג ל"ג בעומר.
דוברות המשטרה (צפון)
נזק כבד למבנה מזכירות בית הספר בגילון
דוברות המשטרה (צפון)
המשטרה פענחה את תיק הרצח של אבי ציצואשוילי ז"ל בנהריה
דוברות המשטרה (צפון)
דליפת אמוניה במפעל בקיבוץ לוחמי הגטאות
דוברות המשטרה (צפון)